Nádherný projev Pavla Bělobrádka: prachy a popularita pomocí rozsévání strachu a nálepkování etnických skupin

Vyjádření Pavla Bělobrádka k současnému temnému fenoménu: vytváření byznysu, zvyšování popularity pomocí rozsévání strachu a nálepkování lidí a etnických skupin.

Projev Pavla Bělobrádka při hlasování o odvolání Okamury

Dnešní projev Pavla Bělobrádka! Podívejte se. Stojí vážně za to! Lidskou důstojnost nesmíme pošlapávat.

Zveřejnil(a) KDU-ČSL dne 7. březen 2018

Házení etnických skupin do jednoho pytle

Pokud si stále myslíte, že je toto házení celé etnické skupiny do jednoho pytle v pořádku, podívejte se na video viz níže, kam až to může zajít. (bohužel pouze v angličtině, ale alespoň s anglickými titulky – tedy je jednodušší rozumět) Pro ty z vás co rozumí anglicky a můžou video viz níže shlédnout: Toto je reálný svět, a reálný autentický příběh. Mnohem více autentický, než zprávy, jimiž jsme masírovány v médiích. Pro ty co média platí je prostě pohodlnější, když lidé mají strach a izolují se od sebe názory např: Ty jsi Arab, s tebou nechci nic mít, jsi nebezpečný, jsi terorista. Protože lidé co se bojí je jednodušší kontrolovat, manipulovat. Proč asi hlavní zprávy v televizi připomínají spíše černou kroniku, než objektivní pohled na svět?

The truth about Jews and Arabs.

This is a very difficult video to make.As I reflect back on my 1,000 day journey, I wanted to share with you one moment that stands out. But this time, I wanted to show you what happened next. Don't let a few bad apples ruin it for everybody on both sides. When Israelis and Palestinians make peace, I am confident the entire world's happiness levels will rise by 10%. It's a global issue. It's so important. I hope this video helps shed light on these relationships.I'm finishing my daily video making journey in two days. After which, I'll focus on bigger longer deeper videos like this. But I don't want to end Chapter 1 without putting this issue to rest. INSTAGRAM: @NasDailyGROUP: Nas Daily GlobalP.S This video is ad-free. I have zero intention to commercialize a message this important. 2 DAYS LEFT.

Zveřejnil(a) Nas Daily dne Čtvrtek 3. ledna 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..